REZULTATI UPISA U PROGRAM PREDŠKOLE U 2020./2021. PEDAGOŠKOJ GODINI

Program predškole provodi se od 1. 10. 2020. do 31. 5. 2021. godine.
Obavijest o održavanju prvog roditeljskog sastanka objavit ćemo sredinom rujna na oglasnim pločama i Internet stranici DV Đakovo.

REZULTATI UPISA ZA PODRUČJE GRADA ĐAKOVA

Popis predškolaca u vrtićkoj kući BOTIĆ (djeca će biti raspoređena u 2 odgojno-obrazovne skupine):

  1. Blažević, Irina
  2. Cindrić, Lovro
  3. Drmić, Anamarija
  4. Filipović, Hanna
  5. Juroš, Šimun Petar
  6. Jurić, Lana
  7. Jurković, Luka
  8. Kedačić, Domagoj
  9. Kedveš, Vedrana
  10. Kovačević, Lucija
  11. Lovrić, Petra
  12. Matan, Suzana
  13. Matković, Dora
  14. Mesić, Patrik
  15. Miholjek, Inga
  16. Nikolić, Mislav
  17. Oblić, Lucija
  18. Sekereš, Lara
  19. Suvalj, Mario
  20. Škvorc, Ivon
  21. Totić, Sanda
  22. Trbara, Alen
  23. Vinković, Grgur
  24. Vrhovac, Matej
  25. Vujinović, Tina
  26. Vuković, Mateo

Popis predškolaca u vrtićkoj kući VILA:

  1. Centner, Lorena
  2. Ezgeta, Tihana
  3. Jurić, Leon
  4. Kaselj, Luka
  5. Kedačić, Patricija
  6. Mandić, Marko
  7. Mjadiš, Andreas
  8. Stojić, Marie
  9. Škrapić, Ante
  10. Štangl, Filip
  11. Tubić, Mia
  12. Valent, Romeo
  13. Validžić, Ivano
  14. Vragolović, Tin
  15. Žonka, Mislav

Popis predškolaca u OŠ JOSIPA ANTUNA ĆOLNIĆA:

  1. Akšamović, Teodor
  2. Augustinović, Ines
  3. Beljan, Lucija
  4. Birtić, Vedran
  5. Grbeša, Andrija
  6. Kovačević, Martina
  7. Kristić, Patrik
  8. Majić, Ivano
  9. Matijašević, Vita
  10. Nađ, Božo
  11. Solin, Noa
  12. Sučić, Josip
  13. Šen, Dora
  14. Škegro, Petra
  15. Tokić, Stipe
  16. Tomšić, Lucian

REZULTATI UPISA ZA ĐAKOVAČKA PRIGRADSKA NASELJA I OPĆINE U KOJIMA DV ĐAKOVO PROVODI PROGRAM PREDŠKOLE

BUDROVCI

  1. Andrić, Jakov
  2. Bala, Stjepan
  3. Dronk, Barbara
  4. Đuđik, Antun
  5. Gjalić, Ema
  6. Gomboš, Karlo
  7. Jurić, Lea
  8. Kretonić, Natalija
  9. Lucijanić, David
  10. Osti, Dominik
  11. Pitinac, Stjepan
  12. Rajič, Karlo
  13. Slobođanac, Ema
  14. Slobođanac, Sunčica
  15. Tuksar, Ilijana

DRENJE

  1. Barušić, Emanuel
  2. Crndić, Mateo
  3. Fehir, Josipa
  4. Fehir, Nikolina
  5. Gorski, Mihael
  6. Grgović, Petar
  7. Haršanji, Tea
  8. Jakšić, Davor
  9. Kovač, Josipa
  10. Matin, David
  11. Pataki, Sara
  12. Penava, Vedran
  13. Ribarić, Maja
  14. Rip, Vanesa
  15. Šajkunović, Vedran
  16. Vorgić, Ivona
  17. Živković, Ivan
  18. Živković, Vanesa

ĐURĐANCI

  1. Begović, Mihael
  2. Bibković, Paulina
  3. Bošnjaković, Iva
  4. Drašković, David
  5. Kožul, Filip
  6. Markić, Lovro
  7. Mijatović, Lucija
  8. Mijatović, Luka
  9. Mijatović, Patrik
  10. Obad Dedić, Borna
  11. Stojaković, Ivano
  12. Šeperac, Gabrijel
  13. Tadić, Josipa

GORJANI

  1. Birtić, Magdalena
  2. Bogdanović, Marin
  3. Karalić, Eva
  4. Maglica, Patrik
  5. Marković, Korina
  6. Pavić, Barbara
  7. Rajci, Snježana
  8. Šipoš, Laura

KUŠEVAC

  1. Batorek, Klara
  2. Batorek, Noa
  3. Blažević, Valentino
  4. Brajković, Ivano
  5. Dolić, Ema
  6. Gomboš, Maja
  7. Išasegi, Dunja
  8. Keglović, Matej
  9. Križan, Leo
  10. Pastva, Dorijan
  11. Plejić, Anamarija
  12. Režić, Lucija
  13. Slobođanac, Nika
  14. Ševarac, Fran
  15. Ševarac, Manuel
  16. Vidrač, Niko

PIŠKOREVCI

  1. Adrić, Emanuel
  2. Adrić, Lorena
  3. Adrić, Marija
  4. Bilić, Šimun
  5. Čatalinac, Marin
  6. Iličić, David
  7. Krišto, Antonela
  8. Mijošević, David
  9. Milić, Jakov
  10. Prskalo, Ivan
  11. Smolić, Ivano
  12. Sušić, Leona
  13. Vrtarić, Izak
  14. Vrtarić, Janja
  15. Vukoja, Gabriel

POTNJANI

  1. Bešlić, Josipa
  2. Bešlić, Leo
  3. Ilančić, Domagoj
  4. Labudović, Mateja
  5. Lukerić, Ivano
  6. Mataković, Mateo
  7. Tot, Lorena
  8. Vavra, Gabrijela

SELCI ĐAKOVAČKI

  1. Brataljenović, Ines
  2. Brataljenović, Sofija
  3. Cerić, Josip
  4. Davidović, Leon
  5. Glavašević, Elena
  6. Jurić, Jakov
  7. Kobela, Karlo
  8. Leovac, Jakov
  9. Obrovac, Hana
  10. Paloš, Tin
  11. Parić, Petra
  12. Pečevski, Ivana
  13. Petrović, Lucija
  14. Poplašen, Petar
  15. Turkalj, Nives
  16. Zboril, Elena

ŠIROKO POLJE

  1. Đuretković, Stjepan
  2. Mandić, Nora
  3. Milić, Lucija
  4. Saćer, Marino

TOMAŠANCI

  1. Begović, Leonora
  2. Jukić, Erin
  3. Kajinić, Luka
  4. Milla, Dorijan
  5. Nađ, Luka
  6. Šarić, Nikol

TRNAVA

  1. Barić, Barbara
  2. Belir, Lovro
  3. Belir, Marino
  4. Bikić, Jakov
  5. Brezina, Bruno
  6. Cvitković, Tin
  7. Jackanić, Filip
  8. Lovaković, Ana
  9. Lukačević, Pavao
  10. Mandić, David
  11. Marjanović, Lucija
  12. Mikić, Josip
  13. Pec, Matej
  14. Picekić, Katja
  15. Rončević, Lana
  16. Vorkapić, Leonardo

VIŠKOVCI

  1. Bogdanić, Barbara
  2. Bošnjaković, Marija
  3. Čotić, Stjepan
  4. Jurić, Marko
  5. Kovačević, Jan
  6. Kovačević, Lea
  7. Kovačić, Kristijan
  8. Marić, Rija
  9. Matasović, Petra
  10. Ognjenović, Rita
  11. Perić, Tamara
  12. Roguljić, Franka
  13. Sklizović, Mia
  14. Tavić, Sara
REZULTATI UPISA U PROGRAM PREDŠKOLE U 2020./2021. PEDAGOŠKOJ GODINI
Scroll to top