Program predškole u 2022./2023. pedagoškoj godini

Poštovani roditelji,

pozivamo vas na roditeljski sastanak povodom početka programa predškole. Roditeljski sastanak održat će se na mjestu provođenja programa. Na dan kada se održava roditeljski sastanak ne održava se program predškole za djecu, već samo roditeljski sastanak na koji roditelji dolaze bez djece.

Na roditeljskom sastanku upoznat ćete odgojitelja/icu koji/a će voditi program, saznati sve potrebne informacije i dogovoriti detalje. Ovim putem podsjećamo na obvezu prilaganja liječničke potvrde te kopije Rodnog lista i Iskaznice imunizacije, koje vas molimo da donesete na roditeljski sastanak. O ostalim potrepštinama obavijestit će vas vaš odgojitelj, unaprijed napominjemo samo da su potrebne papuče za dijete kako biste ih pravovremeno osigurali.

Popis polaznika možete vidjeti na poveznici, a ukoliko je popis potrebno ažurirati iz bilo kojeg razloga, molimo da nas o tome obavijestite.

Program predškole u 2022./2023. pedagoškoj godini
Scroll to top