Polaznici kraćeg programa kreativnog stvaralaštva predškolske djece – igraonice u pedagoškoj godini 2019./2020.

  • UPISI SU U TIJEKU

Kraći program kreativnog stvaralaštva predškolske djece – IGRAONICA počinje s radom u utorak, 1. listopada 2019. godine.
Dječji vrtić Đakovo poziva roditelje čija će djeca pohađati program igraonice u pedagoškoj godini 2019./2020. na RODITELJSKI SASTANAK koji će se održati u utorak, 1. listopada, u 16:30 sati u vrtićkoj kući Vila, K. P. Krešimira 2.
Igraonice će se održavati utorkom i četvrtkom u vrtićkoj kući Vila u vremenu od 16:30 do 18:30 sati.
U slučaju bilo kakvih nejasnoća, molimo Vas obratite nam se na kontakt telefon Uprave vrtića: 031/811-305.
Radujemo se početku nove pedagoške godine i očekujemo Vaš dolazak na roditeljski sastanak gdje ćete se upoznati s odgojiteljicom koja će provoditi program igraonice, planom i programom rada te svim važnim detaljima vezano za program igraonice.

Polaznici kraćeg programa kreativnog stvaralaštva predškolske djece – igraonice u pedagoškoj godini 2019./2020.
Scroll to top