ZANIMA ME … ZANIMANJE ????‍??‍??‍??

Što je to zanimanje?
“Mene zanima kad me mama i tata negdje vode”?

Ovoga tjedna Sovice su razgovarale o zanimanjima, promišljali o tome čime se sve bave ljudi u našem okruženju i kako se zove njihovo zanimanje. Razgovarali smo i o tome što su po zanimanju naši roditelji.
Također, u našem vrtiću ima puno djelatnika pa smo krenuli u obilazak kako bismo vidjeli što tko od njih radi. Tako smo se pobliže upoznali sa zanimanjem i radnim mjestima: ravnateljice, tajnice, pedagoginje, psihologinje, zdravstvene voditeljice, medicinske sestre, odgojiteljice, kuharice, spremačice i ekonoma. Vidjeli smo i čuli što rade i kako.
Javne ustanove, nažalost, nismo mogli posjetiti, ali zahvaljujući modernoj tehnologiji imali smo video poziv s mamom Monikom koja nam se javila iz svog salona za uljepšavanje ?
Bilo nam je zabavno i lijepo, a sve pogledajte na slikama ?

ZANIMA ME … ZANIMANJE ????‍??‍??‍??
Scroll to top