Koronavirus – najnovije preporuke

HZJZ je objavio revidirane preporuke Postupanje s oboljelima, bliskim kontaktima oboljelih i prekid izolacije i karantene – Verzija 17.

Izmijenjene su preporuke o postupanju s oboljelima i kontaktima oboljelih s obzirom na ubrzano širenje Omicron varijante i ograničene kapacitete testiranja. Također, zbog potrebe održavanja funkcioniranja društva općenito, zdravstvenog sustava i drugih esencijalnih službi, skraćena je izolacija i karantena osobama u kojih skraćivanje izolacije i karantene ne nosi veliki rezidualni rizik.

Puni tekst Preporuka možete otvoriti klikom na poveznicu:
https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2021/11/Postupanje-s-oboljelima-bliskim-kontaktima-oboljelih-i-prekid-izolacije-i-karantene-ver17.pdf

Koronavirus – najnovije preporuke
Scroll to top