Vrtićka kuća Piškorevci osvojila 3. mjesto za najbolju grupnu masku 🤡🥉

U okviru 28. Đakovačkih bušara održao se izbor najboljih maski/kostima u tri kategorije: pojedinačna, grupna i obiteljska, a danas nam je stiglo i službeno Priznanje i Zahvalnica za sudjelovanje u pokladnoj manifestaciji od strane Turističke zajednice Grada Đakova.

Stručno povjerenstvo u sastavu Ambra Kordić, ravnateljica Dječjeg vrtića Đakovo, Dajana Karas, mag.educ.art. i Maja Škalić, prof. pedagogije i diplomirani knjižničar, izvršilo je pregled prijava 4. veljače 2022. godine te donijelo odluku o najboljima. Ponosni smo što je naša vrtićka kuća Piškorevci osvojila 3. mjesto u kategoriji grupne maske s maskom Vanzemaljci.
Čestitke našim Vanzemaljcima, a kako su se maskirali, pogledajte u videu ispod 😊

O ostalim nagrađenima pročitajte više klikom na poveznicu Turističke zajednice Grada Đakova: https://www.tzdjakovo.eu/index.php/hr/aktualno/novosti/item/931-najbolje-pojedinacne-grupne-i-obiteljske-maske-kostimi-28-dakovackih-busara

Vrtićka kuća Piškorevci osvojila 3. mjesto za najbolju grupnu masku 🤡🥉
Scroll to top