Sveti Nikola je i ove godine razveselio naše mališane 🥾🎁

Prosinac je za mnogu djecu u našem vrtiću najradosniji mjesec u godini, posebice zato što aktivnosti počinju obilježavanjem blagdana svetog Nikole. Sveti Nikola je i ove godine obradovao djecu darovima jer su bila dobra, baš kako su mu i obećala prošle godine. Djeca su za njega pripremila pjesme i recitacije, ali i mnogo pisama pa Krampus ni ove godine nije imao posla u vrtiću 🥰

P. S. Zahvaljujemo roditeljima koji su i ove godine doprinijeli obilježavanju blagdana svetog Nikole na način da su izdvojili novac za kupnju poklona koje su djeca dobila od svetog Nikole u vrtiću te ponijela kući.
Također, zahvaljujemo i Gradu Đakovu koji je povodom istoga blagdana darovao djeci paketiće iznenađenja kako bi se zasladila nakon današnjega ručka.

Sveti Nikola je i ove godine razveselio naše mališane 🥾🎁
Scroll to top