Sportsko natjecanje predškolaca DV Đakovo??

U utorak, 8. 6. 2021., na nogometnom igralištu HNK Đakovo Croatia, održano je sportsko natjecanje naših predškolaca.
70-ak predškolaca iz našega Vrtića natjecalo se u sljedećih pet disciplina: trčanje na 20m, trčanje s preponama na 20m, skok u dalj, slobodna bacanja te pucanje penala (discipline su bile iste za djevojčice i dječake).
Nakon svečanog mimohoda, uslijedila je zajednička pjesma „Kad se male ruke slože“ u izvedbi natjecatelja skupina: Tigrići, Leptirići, Bubamare s Vile i Smokvice, zatim su djeca iz skupina Loptice i Bubamare dodatno zagrijala atmosferu s plesnim točkama, nakon čega je samo natjecanje otvorila ravnateljica Ambra Kordić.
Većina djece je prvi puta sudjelovala u nekom sportskom natjecanju, a neki od njih će se zasigurno, nakon ovog iskustva, nastavili baviti sportom. Sva su djeca dobila Diplome za sudjelovanje, a nešto spretnijima su na završetku natjecanja dodijeljene medalje. U konačnici, svi smo se složili kako jednog pobjednika nema, jer su pobijedili svi sudionici – pobijedio je sportski duh, igra, prijateljstvo i veselje.

Da smo se svi dobro zabavili, možete pogledati u galeriji slika i videozapisu!

Aperture: 2Camera: MAR-LX1AIso: 50
« 1 od 42 »
Sportsko natjecanje predškolaca DV Đakovo??
Scroll to top