Rezultati upisa za pedagošku godinu 2022./2023.

Upisni rok: svibanj 2022. godine

Poštovani roditelji,

sukladno Pravilniku o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga Dječjeg vrtića Đakovo, objavljujemo rezultate upisa za pedagošku godinu 2022./2023. godinu.

        Molimo roditelje čiji je zahtjev za upis u vrtić prihvaćen da se odazovu potpisivanju ugovora što prije, a zaključno s 1. 7. 2022. god. Potrebno je doći u upravu Vrtića (L. Botića 7/a, Đakovo) i predočiti fotokopiju Iskaznice imunizacije te potom preuzeti ugovor. Ponijet ćete ga kući na čitanje i potpisivanje (Ugovor potpisuju oba roditelja osim u slučaju kad jedan roditelj ostvaruje roditeljsku skrb), zatim vratiti u upravu Vrtića. Prilikom dolaska u Vrtić, saznate ćete i ostale potrebne informacije te imati mogućnost pitati sve što Vas zanima.

Roditelji koji nisu zadovoljni rezultatom upisa mogu podnijeti žalbu Upravnom vijeću Dječjeg vrtića Đakovo na e-mail upisiuvrtic@gmail.com s naslovom „Prigovor na rezultate upisa“. Rok za podnošenje žalbe je 15 dana od dana objave rezultata upisa.

Povjerenstvo za upis djece
Dječjeg vrtića Đakovo

Rezultati upisa za pedagošku godinu 2022./2023.
Scroll to top