Posjet mališana vojarni Hrvatske vojske u Đakovu

Povodom obilježavanja Dana Hrvatske vojske i Dana Hrvatske kopnene vojske te 31. obljetnice ustrojavanja HV-a, u četvrtak 26. svibnja za građane su organizirani Dani otvorenih vrata u vojarnama HV-a.

Djeca i njihove odgojiteljice rado su prihvatili poziv vojarne 3. gardijske brigade “Kune” i sa zadovoljstvom i veeelikim oduševljenjem razgledali izložen taktičko-tehnički zbor naoružanja, borbene i neborbene tehnike te opremu postrojbi Hrvatske vojske. Uz to, sreća je bila još veća jer je jedan roditelj djeteta iz našega vrtića po zanimanju vojni policajac pa je djeci priuštio nezaboravno iskustvo – vožnju u vojnom kombiju do i iz vojarne.

Na slikama pogledajte kako nam je bilo 😊

Posjet mališana vojarni Hrvatske vojske u Đakovu
Scroll to top