PLAN RADA VRTIĆA OD 25. 5. DO 29. 5. 2020.

Poštovani roditelji djece koja se vraćaju u Vrtić od 25. 5. i svih daljnjih datuma,
molimo Vas da se prije polaska djeteta u vrtić upoznate s Uputama za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova i razredne nastave od 1. do 4. razreda te posebnih razrednih odjela i rada s djecom s teškoćama koja imaju pomoćnika u nastavi, objavljenih od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo 20. 5. 2020.

Upute možete pronaći na sljedećoj poveznici: https://djecjivrticdjakovo.hr/upute-za-sprjecavanje-i-suzbijanje-epidemije-covid-19-vezano-za-rad-predskolskih-ustanova-i-razrednu-nastavu-od-1-do-4-razreda-te-posebne-razredne-odjele-i-rad-s-djecom-s-teskocama-koja-imaju-pomocn/

PLAN RADA VRTIĆA OD 25. 5. DO 29. 5. 2020.
Scroll to top