Otvorena izložba fotografija povodom 70. rođendana Vrtića

U sklopu obilježavanja 70. rođendana DV Đakovo, u kući Reichsmann u subotu je otvorena izložba fotografija. Tim povodom prikazan je i amaterski video uradak kojim su sadašnji i bivši djelatnici naše ustanove “prošetali” kroz povijest Vrtića i osnutak njegovih vrtićkih kuća.
Prisutne goste pozdravila je ravnateljica Vrtića Ambra Kordić, podsjetivši na njegovu povijest, ulaganja i razvoj. Također, prisutnima se obratio i gradonačelnik Grada Đakova Marin Mandarić koji se zahvalio svim djelatnicima koji su kroz proteklih 70 godina doprinijeli razvoju Dječjeg vrtića Đakovo.

Izložba fotografija je postavljena od 24. travnja do 22. svibnja te se može pogledati svakim radnim danom od 17:00 do 19:00 sati te subotom od 8:00 do 14:00 sati. Na izložbi se može vidjeti mnoštvo fotografija koje su djelatnici godinama skupljali, izvlačili iz ljetopisa i koje zorno prikazuju povijest vrtića.

Otvorena izložba fotografija povodom 70. rođendana Vrtića
Scroll to top