Nove preporuke HZJZ-a za odgojno-obrazovne ustanove

Poštovani roditelji,
obavještavamo vas da je Hrvatski zavod za javno zdravstvo objavio preporuke vezane uz ukidanje dosadašnjih epidemioloških mjera i preporuka u odgojno-obrazovnim ustanovama tijekom pandemije COVID-19, a koje su dostupne na sljedećoj poveznici:
https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2021/11/Preporuke-za-sve-odgojno-obrazovne-ustanove-od-pred%C5%A1kolskog-uzrasta-do-visokog-obrazovanja-uklju%C4%8Duju%C4%87i-u%C4%8Deni%C4%8Dke-i-studentske-domove.pdf

U skladu s preporukama, ukidaju se sve epidemiološke mjere i preporuke za odgojno-obrazovne ustanove, osim osnovnih (čišćenje, pranje ruku, provjetravanje).

Ovim putem koristimo priliku zahvaliti svima vama koji ste doprinijeli očuvanju zdravlja i sigurnosti naše djece u ovim izazovnim vremenima.

Nove preporuke HZJZ-a za odgojno-obrazovne ustanove
Scroll to top