Dječjem vrtiću Đakovo 1. mjesto za uređenje izloga ?

Organizacijski odbor Đakovačkih vezova pozvao je sva kulturno-umjetnička društva s područja grada Đakova i Đakovštine, pojedince, dječje vrtiće i škole na sudjelovanje u uređenju izloga poslovnih subjekata u užem gradskom centru, povodom održavanja 55. Đakovačkih vezova. A, kao i svake godine, Dječji vrtić Đakovo se rado odazvao pozivu za sudjelovanje s ciljem očuvanja naše tradicijske baštine.

Ovogodišnja tema uređenja izloga bila je „Moja duša bećarska“, a vrijedna djeca i odgojiteljice naše vrtićke kuće Vila su se potrudili u osmišljavanju izloga koji je prošloga tjedna postavljen u prostorijama kuće Reichsmann.
Uložen trud prepoznalo je i stručno povjerenstvo te naš izlog nagradilo 1. mjestom u kategoriji vrtića i udruga, na što smo izuzetno ponosni.

Dječjem vrtiću Đakovo 1. mjesto za uređenje izloga ?
Scroll to top