ĐAKOVO I PIŠKOREVCI: POZIV NA UPIS DJECE U IGRAONICU

ĐAKOVO I PIŠKOREVCI

POZIV NA UPIS DJECE U IGRAONICU

Poštovani roditelji iz Piškorevaca i Đakova,

pozivamo vas da upišete svoje dijete/djecu u IGRAONICU.

Đakovo

Igraonica bi se održavala u poslijepodnevnom terminu i to dva puta tjedno po dva sata u vrtićkoj kući Vila od početka listopada pa sve do kraja svibnja 2024. god.

“Igraonica” je zapravo Kraći dramsko-scenski program rada osmišljen i vođen od strane stručne osobe – odgojitelja. Cilj je razvoj dječjih sposobnosti i vještina, s naglaskom na razvoj spoznaje, izražavanja i stvaranja i to kroz igru i igrolike aktivnosti.

Program je namijenjen djeci od navršene tri godine života do polaska u školu.

Kako bismo bili u mogućnosti provoditi program Igraonice, potrebno je minimalno 15 polaznika. Cijena je 21,24 eura, odnosno 160,00 kn mjesečno.

Piškorevci

Igraonica je namijenjena djeci u dobi od četiri godine nadalje, a održavala bi se u sklopu Programa predškole u koji je trenutno prijavljeno petero polaznika (većina predškolskih obveznika polazi naš Redoviti cjelodnevni program vrtića). Predškola/igraonica održavat će se dva, odnosno tri puta tjedno po dva i pol sata u poslijepodnevnom terminu od početka listopada pa sve do kraja svibnja 2024. god. i besplatna je za roditelje.

ĐAKOVO I PIŠKOREVCI: POZIV NA UPIS DJECE U IGRAONICU
Scroll to top