👮 Posjet Policijskoj postaji Đakovo 👮

Povodom Dana hrvatske policije Bubamare s Vile te Pužići i Pčelice s Botića posjetili su Policijsku postaju Đakovo. Za djecu je bio pripremljen niz zanimljivih sadržaja. Kroz šetnju prostorima zgrade Policijske postaje upoznali su se s radom i radnim ozračjem u kojem policijski službenici i drugi zaposlenici obavljaju svoje svakodnevne poslove. 👮🏢

U dvorištu Policijske uprave policijski službenici prometne i interventne policije pripremili su raznu opremu, pomagala, i službeni motocikl, koje koriste u svom svakodnevnom radu te su im na zanimljiv način opisali kako izgleda njihov radni dan. Vrlo im je zanimljiva bila oprema koju koristi Interventna jedinica policije, a uz to i metoda utvrđivanja identiteta osoba na temelju uzimanja otisaka prsta. 🔎🚓

Djeca su se u vrtić vratila prepuna dojmova svime što su vidjeli i isprobali, stoga ovim putem zahvaljujemo djelatnicima Policijske postaje Đakovo što su nas lijepo ugostili i pripremili zanimljive aktivnosti. 😀

👮 Posjet Policijskoj postaji Đakovo 👮
Scroll to top