🍬 Sudjelovali smo u akciji “Dobro je činiti dobro” 🍬

U subotu 16. rujna 2023. održana je humanitarna akcija „Dobro je činiti dobro“, a naš vrtić rado se odazvao pozivu na sudjelovanje u humanitarnom i glazbenom dijelu akcije. Na svom prodajnom štandu sugrađanima smo ponudili slatke i slane delicije u čijoj su izradi sudjelovali i sami vrtićarci. Uspješnom prodajom prikupili smo 270 eura koje smo donirali u humanitarne svrhe.

U glazbenom programu publici su se predstavile naše tri odgojno-obrazovne skupine. Prvi su zaplesali Tigrići iz Piškorevaca koji su uz pomoć rekvizita izveli koreografiju na pjesmu “Clap, Clap song”.

Sljedeći su nastupili Pužići s Botića koji su osmislili vrlo zanimljivu koreografiju na pjesmu “My name is…”.

Posljednje su nastupile Trešnjice s Mažuranca koje su nas vratile u osamdesete koreografijom na pjesmu “Ja sam za ples”.

🍬 Sudjelovali smo u akciji “Dobro je činiti dobro” 🍬
Scroll to top