Vrtićka kuća Vila osvojila nagradu za najbolju grupnu masku 🤡🥇

U okviru 27. Đakovačkih bušara održao se izbor najboljih maski/kostima u tri kategorije: pojedinačna, grupna i obiteljska, a danas je donesena odluka o najboljima.

Stručno povjerenstvo u sastavu Ambra Kordić, ravnateljica Dječjeg vrtića Đakovo, Dajana Karas, mag.educ.art. i Maja Škalić, prof. pedagogije i diplomirani knjižničar, izvršilo je pregled prijava 12. veljače 2021. godine te donijelo odluku o najboljima. Ponosni smo što je naša vrtićka kuća Vila osvojila 1. mjesto u kategoriji grupne maske s maskom Sijelo na Vili.

O ostalim nagrađenima pročitajte više klikom na poveznicu Turističke zajednice Grada Đakova: http://www.tzdjakovo.eu/index.php/hr/aktualno/novosti/item/861-najbolje-pojedinacne-grupne-i-obiteljske-maske-kostimi-virtualnih-dakovackih-busara

Vrtićka kuća Vila osvojila nagradu za najbolju grupnu masku 🤡🥇
Scroll to top