Voziti bicikl – to baš nije šala ? ?

Tintilinići su danas imali važan zadatak – doći u vrtić svojim biciklom ? Pozitivna atmosfera vladala je od ranoga jutra, posebice kada su sjeli na bicikle i pokazali svoje vještine ?

U sklopu projekta “Promet”, odgojiteljice skupine Tintilinići su, u suradnji s majkom dječaka iz skupine, a uz to i djelatnicom Policijske postaje Đakovo, dogovorile edukativno predavanje za djecu o ponašanju u prometu. Policijske službenice su, uz predavanje, djeci i praktičo pokazale kako se ponaša u prometu uz pomoć postavljenog poligona kojeg su djeca svladavala vozeći se biciklom.

Nakon što su se djeci predstavile, upoznale su ih s osnovnim prometnim pravilima i ponašanjem u prometu. Osim neposrednog iskustva upoznavanja s policajkama, kroz poligon su djeca stekla i osnovna životno-praktična znanja o prometu i prometnim pravilima.

Na fotografijama pogledajte oduševljenje na dječjim licima i pozitivnu atmosferu koja je vladala ?

Voziti bicikl – to baš nije šala ? ?
Scroll to top