Trešnjice otvorile sezonu klizanja na ledu ⛸️😍❄️

Dva tjedna uoči Božića počela je nova sezona klizanja na Gradskom klizalištu, a istu su spremno dočekale i iskoristile naše Trešnjice koje su, s odgojiteljima stale na led. Naime, Trešnjice su ispred DV Đakovo otvorile sezonu klizanja, a nastrpljivo svoj red čekaju druge starije odgojno-obrazovne skupine našega vrtića. Tako smo, kroz cijeli ovaj tjedan, rezervirali dvosatne termine s ciljem da naši mališani, mnogi i po prvi puta, stanu na led.

Kako bi se upoznali s ledenom podlogom najprije su puzali, tapkali i koračali na mjestu. Uz pomoć odgojitelja svi su uspješno napravili prve korake na ledu. Bilo je i padova, ali su se spretno dizali i nastavili dalje 💪.

Trešnjice nestrpljivo očekuju sljedeći sat klizanja, a kako je izgledalo prvoga dana, pogledajte na fotografijama 😊 !

Trešnjice otvorile sezonu klizanja na ledu ⛸️😍❄️
Scroll to top