Teta Jesenka u našem vrtiću 🌽🍏🍇🍂

Dolaskom jeseni odgojitelji su odlučili djeci približiti jesenske plodove kroz različite aktivnosti. Roditelji djece donijeli su, tako, bundeve, tikvice, kukuruz, kestene, žireve, orahe, jabuke, kruške, repu, suncokret pa su skupine osmislile male jesenske kutiće u kojima su držale prikupljene materijale. Ovih su se dana pjevale pjesmice uz pokret, čitale slikovnice, provodile različite aktivnosti na temu kukuruza i brojne druge.
Djeca i odgojitelji su zajednički istraživali, stvarali, smijali se, učili, družili se i igrali, a uz to sve, djecu je posjetila i teta Jesenka. Mališani su je dočekali u „jesenskim kostimima”, s pjesmom, recitacijama, glumili su pa i zaplesali s njom. Teta Jesenka im je zauzvrat ispričala nešto o sebi, nakon čega su se svi svi složili da je jesen najljepše godišnje doba, puno predivnih boja i plodova.

Teta Jesenka u našem vrtiću 🌽🍏🍇🍂
Scroll to top