Dok si rekao keks, smrznuo se Tyrannosaurus Rex 🦖🦕

Prapovijesno vrijeme. Teške riječi za nas manje, stoga teta skrati i reci samo “DINOSAURIIII”. Tako smo otputovali u svijet dinosaura i bilo nam je odlično 😁. Naravno, tamo nas je odvela dječja radoznalost, skupljanje dinosaura i priča o tome koliko tri dječaka vole dinosaure. Hvala im na tome jer smo i mi odgojiteljice naučile nešto novo o dinosaurima.

U našem projektu, puno nam je pomogla dokumentarna emisija “Andijevo prapovijesno putovanje”. Jako nam se svidjela pa smo i mi bili istraživači, tražili fosile u pijesku i kamenu. Pravili smo i jaja kako bi nam se izlegli mali dinosaurići 🙃. Čitali smo knjige i enciklopedije o dinosaurima pa ih još bolje upoznali. A, najbolji dio je bio kada smo si napravili “Dino kutić” uz velikodušnu pomoć mame Matijaković.

Slike govore više od riječi 🙃😁🦕

Dok si rekao keks, smrznuo se Tyrannosaurus Rex 🦖🦕
Scroll to top