Dječjem vrtiću Đakovo 3. mjesto za uređenje izloga🥉

Organizacijski odbor Đakovačkih vezova pozvao je sva kulturno-umjetnička društva s područja grada Đakova i Đakovštine, pojedince, dječje vrtiće i škole na sudjelovanje u uređenju izloga poslovnih subjekata u užem gradskom centru povodom održavanja 56. Đakovačkih vezova. A, kao i svake godine, Dječji vrtić Đakovo se rado odazvao pozivu za sudjelovanje s ciljem očuvanja naše tradicijske baštine.

Vrijedna djeca i odgojitelji naše vrtićke kuće Mažuranac su se potrudili u osmišljavanju izloga koji je postavljen u prostorijama optike Getaldus na Korzu. Naziv ovogodišnje teme uređenja izloga bio je „Šokačka sanjarenja“.
Uložen trud prepoznalo je i stručno povjerenstvo te naš izlog nagradilo 3. mjestom u kategoriji odgojno-obrazovnih ustanova, na što smo veoma ponosni.

Dječjem vrtiću Đakovo 3. mjesto za uređenje izloga🥉
Scroll to top