Danas nam je divan dan – našem vrtiću je rođendan!🎂🎈

U utorak, 15. veljače 2022. godine proslavili smo prvi rođendan vrtićke kuće Piškorevci.

Kako i priliči jednoj proslavi, djeca su izradila tortu svojem vrtiću te otpjevala pjesmicu “Sretan rođendan”. Dojmove o tome koliko im je lijepo u vrtiću zadnjih godinu dana, odgojiteljice su s djecom ispisale na plakatu. Mališani su nam svojim odgovorima dali do znanja da jako vole svoj vrtić, odgojiteljice, prijatelje te da uživaju u čitanju priča i mnoštvu igračaka.

Na prvu godinu djelovanja vrtićke kuće Piškorevci osvrnuli su se Ambra Kordić, ravnateljica DV Đakovo i Antun Galić, zamjenik gradonačelnika Đakova, nakon čega je uslijedila i dječja čestitka, a isto možete vidjeti na sljedećoj poveznici:

Našem vrtiću želimo još puno puno rođendana 😊

Danas nam je divan dan – našem vrtiću je rođendan!🎂🎈
Scroll to top