Dan planeta Zemlje obilježen u DV Đakovo ?

Na današnji dan, 22. travnja, obilježava se Dan planeta Zemlje na svim kontinentima raznim događanjima posvećenim očuvanju i zaštiti okoliša. Svjesni svojih eko dužnosti i mi smo se rado uključili u obilježavanje tog važnog dana.
Tijekom cijele godine u vrtiću nastojimo razvijati svijest o važnosti brige za okoliš, a nedavna sadnja stabala bila je odlična uvertira za provedbu brojnih aktivnosti povodom Dana planeta Zemlje u našim odgojno-obrazovnim skupinama. Tako su vrijedna djeca, zajedno sa svojim odgojiteljicama, sadila cvijeće i razne trajnice, reciklirala papir, a neke su skupine posjetile i reciklažno dvorište tvrtke Univerzal gdje su djeca pravilno odložila otpad koji su ponijeli i puno toga novog naučili od djelatnika Univerzala koji je djeci sve detaljno objasnio.
Kako je izgledao ovaj prekrasan dan, pogledajte na fotografijama ? ? ?

Dan planeta Zemlje obilježen u DV Đakovo ?
Scroll to top