? Gradu Đakovu 28.220,00 eura za drugu fazu uređenja dječjeg igrališta u vrtiću Vila ?

U organizaciji Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade danas je u Zagrebu upriličeno svečano uručivanje ugovora o sufinanciranju projekata usmjerenih na poboljšanje materijalnih uvjeta u dječjim vrtićima u 2023. godini. Gradu Đakovu je odobreno 28.220,00 eura, a ugovor je na prigodnoj svečanosti preuzeo gradonačelnik Marin Mandarić. Predstavnicima jedinica lokalne samouprave ugovore je dodijelila državna tajnica Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade Željka Josić. Odobreni iznos druga je faza projekta koji aplicirao Grad Đakovo kako bi poboljšao materijalne uvjete u dječjim vrtićima.

Prva faza provedena je prošle godine i ukupno je iznosila 32.765,73 eura, od čega su 9.954,21 eura sredstva koje je sufinancirao Središnji državni ured za demografiju i mlade. Procijenjena vrijednost radova druge faze iznosi 51.803,37 eura. U prvoj fazi uređen je dio dječjeg igrališta u vrtiću Vila, te su postavljene ljuljačke, klackalice, njihalice, kula i trim staza, dok će u drugoj fazi biti postavljena nova igrala i pješčanik.

igrala postavljena u prvoj fazi

? Gradu Đakovu 28.220,00 eura za drugu fazu uređenja dječjeg igrališta u vrtiću Vila ?
Scroll to top