🚌 Izlet u Vinkovce i Cernu 🚌

U ponedjeljak, 22. svibnja 2023. naše predškolske skupine uputile su se na posljednji izlet prije rastanka sa svojom skupinom i polaska u školu. 🏫 Ove godine zaputili smo se u Vinkovce. 🚌

Prva postaja bilo je Gradsko kazalište Joza Ivakić. 🏛️ Udobno smo se smjestili kada su se odjednom ugasila sva svjetla u dvorani. Bio je to znak da počinje predstava „Postolar i vrag“.

Raširenih očiju pratili smo predstavu koja je bila jako zanimljiva. 🤩 Posebno nas je iznenadio dim 🌫️ koji je izlazio svaki puta kada bi na scenu stupio vrag 👺. Glasno smo nagovarali postolara da ne posluša vraga i uzvikivali mu želje, no nije nas htio poslušati. 😔 Njegove želje bile su nam čudne, ali smo se na kraju iapk oduševili mudrošću starog postolara. 😄 Na kraju predstave nagradili smo glumce glasnim pljeskom 👏, a oni nas zajedničkim fotografijama:

Nakon predstave, prošetali smo centrom Vinkovaca te se uputili u restoran Lamut gdje su nas dočekale ukusne pizze. 🍕🍕🍕🍕

Zadnja postaja bio je ZOO vrt „Miško“ u Cerni. Naizgled „obična“ kuća u dvorištu skriva pravu ljepotu. Na ulazu nas je dočekao pas Rex 🐕 koji nam je zajedno s vlasnikom pokazao put prema ZOO. Prvo nas je oduševila papiga 🦜 koja je prvo popričala s nama, a zatim i zapjevala. Nakon toga pogledali smo brojne zanimljive životinje poput ponija 🐎, majmuna 🐒, malih koza 🐐, američke svinje 🐖, guštera 🦎, anakonde 🐍, lisice 🦊, orla 🦅 i raznih drugih vrsta ptica 🐦. Nakon što smo obišli sve životinje, uživali smo na igralištu 🛝, a potom se uputili kući. 🚌

🚌 Izlet u Vinkovce i Cernu 🚌
Scroll to top