?? Ima jedan vlak, koji vozi do zemlje sreće ??

“…I da ti znak i zove te, uhuuuu…”

Vlak do zemlje sreće stao je danas na stanici Virovitica.
A, priča ide ovako: mama Senka predlaže našoj grupi “Sovice” jedan jako zanimljiv izlet – posjet u “Muzej malih vlakova”, koji se nalazi u Virovitici. A kako doći do muzeja vlakova, nego vlakom ??. I tako smo mi krenuli u pustolovinu zvanu “vlak”. Doživljaj djece u vlaku bio je neprocjenjiv i neopisiv. Pjesma se orila, smijeh, igre…? A, tek, ručak u vlaku ??
Stigavši u muzej, djeca su krenula na sve strane od uzbuđenja kako bi sve vidjela ?. Punoo malih vlakova, a velikih maketa. Nakon toga, Sovice su bile i vlakovođe, a kako su rekle – vožnja i upravljanje vlakovima bila je mrak ?.
Svi su položili i dobili diplome ?.
Ima li slika? Naravno ?
Pogledajte…

?? Ima jedan vlak, koji vozi do zemlje sreće ??
Scroll to top