🚊🚄 Ima jedan vlak, koji vozi do zemlje sreće 🚄🥰

“…I da ti znak i zove te, uhuuuu…”

Vlak do zemlje sreće stao je danas na stanici Virovitica.
A, priča ide ovako: mama Senka predlaže našoj grupi “Sovice” jedan jako zanimljiv izlet – posjet u “Muzej malih vlakova”, koji se nalazi u Virovitici. A kako doći do muzeja vlakova, nego vlakom 😀😅. I tako smo mi krenuli u pustolovinu zvanu “vlak”. Doživljaj djece u vlaku bio je neprocjenjiv i neopisiv. Pjesma se orila, smijeh, igre…😀 A, tek, ručak u vlaku 🔝😆
Stigavši u muzej, djeca su krenula na sve strane od uzbuđenja kako bi sve vidjela 😀. Punoo malih vlakova, a velikih maketa. Nakon toga, Sovice su bile i vlakovođe, a kako su rekle – vožnja i upravljanje vlakovima bila je mrak 😆.
Svi su položili i dobili diplome 🥰.
Ima li slika? Naravno 😁
Pogledajte…

🚊🚄 Ima jedan vlak, koji vozi do zemlje sreće 🚄🥰
Scroll to top