🏫 Posjet osnovnim školama 📚

Tijekom ovog mjeseca naši su se predškolci zaputili prema obližnjim osnovnim školama kako bi saznali što ih očekuje u prvom razredu. Učiteljice prvih razreda toplo su dočekale buduće učenike u svakoj školi koju smo posjetili. Pogledajte gdje smo sve bili:

Skupina Bambi s Vile, Sovice s Botića i predškola Botić posjetili su prve razrede OŠ “Vladimir Nazor”, Đakovo:

Djeca koja pohađaju predškolu u Budrovcima posjetili su 1. razred Osnovne škole Budrovci gdje im je bilo jako zanimljivo, a nakon toga su upoznali svoju buduću učiteljicu:

Djeca koja pohađaju vrtić i predškolu u Piškorevcima posjetili su OŠ Matija Gubec Piškorevci gdje su uživali u aktivnostima koje su im priredili učiteljica i učenici 1. razreda, ali su također posjetili i svoju buduću učiteljicu:

🏫 Posjet osnovnim školama 📚
Scroll to top