? Djeca djeci 2023. ?

U četvrtak 20. travnja 2023., nakon tri godine pauze, održana je 13. humanitarna akcija „Djeca djeci“ u organizaciji Lions kuba Buga Đakovo. U bogatom programu ispunjenom pjesmom, plesom i recitacijama sudjelovala su i djeca Dječjeg vrtića Đakovo.  

Prva se predstavila skupina „Trešnjice“ iz Vrtćke kuće Mažuranac. Djeca su plesom oponašala kišu zanimljivom koreografijom na pjesmu „Šaputanje“. Voditelji su odgojitelji Goran Prebeg, Mirna Rašić i Ivana Žajdlik.

Sljedeće su se predstavile dvije skupine iz Vrtićke kuće Botić.

Djeca iz skupine „Pužići“ unijela su veselje svojim zaigranim plesom na pjesmu „Kuća luda“. Voditeljice su odgojiteljice Sandra Vrbešić i Jasminka Maričić.

Djeca iz skupine „Sovice“ poručila su nam da se vole kretati. Pod vodstvom odgojiteljica Ornele Mur Koprčina, Martine Vrbanec i Antonije Klemen uvježbali su koreografiju na pjesmu „I like to move it“.

Skupina „Vilenjaci“ iz Vrtićke kuće Vila rasplesala se na pjesmu „Uptown funk“. Voditeljice su odgojiteljice Anica Goreta i Jelena Perić.

? Djeca djeci 2023. ?
Scroll to top