? Radovi djece nagrađeni i pohvaljeni na likovnom natječaju 57. Đakovačkih vezova ?️

Mali vezovi već su dugi niz godina dio Đakovačkih vezova, a u okviru 57. Đakovačkih vezova raspisali su likovni natječaj s temom Tradicijska svadba / Svatovi moga kraja. Dječji vrtić Đakovo svake godine rado sudjeluje u Vezovskim aktivnostima pa je tako bilo i ove godine. Na natječaj smo poslali ukupno 30 likovnih radova djece koja pohađaju vrtićke i predškolske skupine, a čak pet radova djece nagrađeno je i pohvaljeno.

U srijedu, 28. 6. 2023. u kući Reichsmann otvorena je Izložba dječjih likovnih radova te se proglašeni najbolji radovi djece. Odlukom Prosudbenog povjerenstva za najbolje likovne radove nagrađena je Ines Gavran ? iz Vrtićka kuće Mažuranac s mentoricom Mirnom Rašić i Tia Bačarko ? koja je pohađala predškolu Drenje, a mentorica joj je Ivana Žajdlik.

Pohvaljena su dva rada djece iz vrtićke kuće Piškorevci, a to su Eva Maria Plančak i Dino Ramač s mentoricom Ivonom Cindrić te Elena Osti koja je pohađala predškolu Budrovci, a njezina mentorica bila je Svjetlana Grubeša.

Bravo za našu vrijednu djecu i njihove mentorice! ?

Ostali prekrasni radovi naše djece, na koje smo također vrlo ponosi, krase drugi izlog kuće Reichsmann.

? Radovi djece nagrađeni i pohvaljeni na likovnom natječaju 57. Đakovačkih vezova ?️
Scroll to top