? Vrtićka kuća Vila proglašena drugim najljepšim vrtićem u Hrvatskoj! ?

Dječjem vrtiću Đakovo danas je uručena plaketa za osvojeno 2. mjesto na Izboru za najljepši vrtić u kategoriji srednjih gradova. Podsjetimo, tijekom svibnja portal Gradonačelnik.hr otvorio je Izbor za najljepši i najbolji vrtić 2023., a između 52 vrtića iz 31 grada i 20 općina iz čitave Hrvatske naša vrtićka kuća Vila izdigla se na visoko 2. mjesto u kategoriji srednjih gradova. Iz tog razloga direktor spomenutog portala Vjeran Stilinović posjetio je našu vrtićku kuću Vila gdje su ga dočekali veseli „Bambiji“ koji su pjesmom i recitacijom pozdravili dragog nam gosta. Nakon nastupa djece, ravnateljici Ambri Kordić uručena je plaketa za ovaj izvrstan rezultat.

Važno je spomenuti da smo sudjelovali i u Izboru za najbolji vrtić u Hrvatskoj. Stručni žiri birao je najbolje između 27 prijavljenih vrtića, a Dječji vrtić Đakovo osvojio je izvrsno 7. mjesto u kategoriji gradskih vrtića.

? Vrtićka kuća Vila proglašena drugim najljepšim vrtićem u Hrvatskoj! ?
Scroll to top