🎁 Sveti Nikola i ove je godine razveselio naše mališane 🥾🎁

Dolaskom prosinca naše su vrtićke kuće zasjale u božićnom ruhu. Brojne lampice svakodnevno uveseljavaju djecu pri ulasku u vrtić dok se blagdanske melodije šire se hodnicima. ✨🎶 Svaka skupina vrijedno izrađuje ukrase i čestitke u čemu djeca uživaju, a prošli tjedan pripremili su i ukrasili brojne čizmice za posjet jednog posebnog gosta. Kao i svake godine, naš je vrtić posjetio sveti Nikola! 😁 Djeca su od ranog jutra pogledavala na prozor kako bi ga što prije uočila, a poseban doživljaj omogućio je snijeg koji je tog jutra neprestano padao. ❄️

Sveti Nikola išao je polako od sobe do sobe gdje je razveselio svako vrtićko dijete poklonom🎁, a djeca su njega obradovala pjesmama i recitacijama. Nije zaboravio ni djecu u Programu predškole koje je također obišao. 🥰

Vrtićku kuću Vila posjetio je i Krampus koji je shvatio da u našem vrtiću nema posla pa je umjesto šiba djeci dijelio bombone. 🍬

Ovim putem zahvaljujemo roditeljima koji su i ove godine doprinijeli obilježavanju blagdana svetog Nikole na način da su izdvojili novac za kupnju poklona koje su djeca dobila od svetog Nikole u vrtiću te ponijela kući.

🎁 Sveti Nikola i ove je godine razveselio naše mališane 🥾🎁
Scroll to top