🍂 Posjetila nas je teta Jesenka 🍂

Dolaskom jeseni, već tradicionalno, naš vrtić posjeti teta Jesenka. 🍃🍁🍂 Na putu do naših vrtićkih kuća svojim kistom obojala je lišće u žute, crvene i smeđe boje 🍂, a cijelim putem pratio ju je oblak koji najavljuje jesensku kišu i hladnije vrijeme🌂🌧️.

Djeca su sa veseljem dočekala dolazak tete Jesenke. Sobe dnevnog boravka ukrasili su lišćem i jesenskim plodovima 🍂🌽🍄, a brojna djeca ponijela su i košaru prepunu jesenskih plodova🧺. Svaka skupina otpjevala je nekoliko pjesmica teti Jesenki 🎶, a ona ih je zauzvrat počastila plodovima iz svoje košare 🍇🍏🌰🍎. Najmlađi vrtićarci rado su pogađali nazive voća i povrća koji se nalaze u košari, a oni nešto stariji pokazali su teti Jesenki aktivnosti koje su priredili. Nekoliko skupina potražilo je tetu Jesenku u parku, a na dvorištu vrtićke kuće Vila priredili su jesenski sajam. Djeca su tom prilikom izrađivala jesenske krune 👑, runila kukuruz🌽, stvarala slike od jesenskih plodova 🖌️ te se natjecala u povlačenju užeta i skakanju u vreći. Teta Jesenka našim je mališanima zaželjela divnu i uspješnu pedagošku godinu te najavila ponovni posjet za godinu dana. 🤗

🍂 Posjetila nas je teta Jesenka 🍂
Scroll to top