? Posjetila nas je teta Jesenka ?

Dolaskom jeseni, već tradicionalno, naš vrtić posjeti teta Jesenka. ??? Na putu do naših vrtićkih kuća svojim kistom obojala je lišće u žute, crvene i smeđe boje ?, a cijelim putem pratio ju je oblak koji najavljuje jesensku kišu i hladnije vrijeme??️.

Djeca su sa veseljem dočekala dolazak tete Jesenke. Sobe dnevnog boravka ukrasili su lišćem i jesenskim plodovima ???, a brojna djeca ponijela su i košaru prepunu jesenskih plodova?. Svaka skupina otpjevala je nekoliko pjesmica teti Jesenki ?, a ona ih je zauzvrat počastila plodovima iz svoje košare ????. Najmlađi vrtićarci rado su pogađali nazive voća i povrća koji se nalaze u košari, a oni nešto stariji pokazali su teti Jesenki aktivnosti koje su priredili. Nekoliko skupina potražilo je tetu Jesenku u parku, a na dvorištu vrtićke kuće Vila priredili su jesenski sajam. Djeca su tom prilikom izrađivala jesenske krune ?, runila kukuruz?, stvarala slike od jesenskih plodova ?️ te se natjecala u povlačenju užeta i skakanju u vreći. Teta Jesenka našim je mališanima zaželjela divnu i uspješnu pedagošku godinu te najavila ponovni posjet za godinu dana. ?

? Posjetila nas je teta Jesenka ?
Scroll to top