🍁🍂🍁Dobrodošla Jeseni 🍁🍂🍁

Na kojem mjestu bi bilo najljepše i najzanimljivije pozdraviti Jesen i potražiti tetu Jesenku?!

Vrtićarci kuće Botić – Sovice, Pčelice i Pužići, sjetili su se velikog parka kao idealnog mjesta za to.
Pregršt jesenskih boja i opalog lišća s drveća probudio je u djeci želju za istraživanjem te su, radoznalo tražeći Jesenku, pronašli kestenje 🌰🐿️, lišće u različitim bojama 🍃🍂🍁, pa čak i mnogo različitih gljiva koje su sa zanimanjem promatrali i opisivali.
Naravno, pronašli smo i predivnu tetu Jesenku koja nam je svojom pojavom još jednom samo potvrdila koliko je godišnje doba Jesen zaista lijepo i čarobno.
Od velike gužve oko Jesenke, djeci je bilo zaista teško izboriti mjesto u prvom redu i pokazati joj što smo pronašli za nju, ali oni su to spretno uspjeli, a ona im je u znak zahvalnosti poklonila kraljicu voća – jabuku 🍎.
Jabuka nam je idealno poslužila za natjecateljsku igru u kojoj su spretnost odmjerili Pčelice i Pužići, a kasnije za druženje i okrjepu s Jesenkom.

🍁🍂🍁Dobrodošla Jeseni 🍁🍂🍁
Scroll to top