? Dan otvorenih vrata u Goranovoj školi ?

U ponedjeljak, 8. svibnja 2023. odazvali smo se pozivu Osnovne škole „Ivan Goran Kovačić“, Đakovo i posjetili njihovu školu povodom Dana otvorenih vrata. Goranova škola otvorila je na jedan dan svoja vrata zainteresiranim posjetiteljima u sklopu projekta „Dan Europe“.

Skupine „Bambi“ s Vile i „Iskrice“ s Botića uputile su se prema Goranovoj školi i prošetali zgradom razredne nastave. Tamo smo obišli nekoliko zanimljivih radionica na kojima smo upoznali neke nove zemlje, kao i njihove znamenitosti. Posebno nam je bilo zanimljivo na radionici trećih razreda gdje smo i sami mogli izraditi neku znamenitost od plastelina. Drugi razredi razveselili su nas poklonima u obliku tulipana i vjetrenjača, a učiteljice iz produženog boravka priredile su za nas slatkiše, kocke i blokove za crtanje.

Uživali smo obilazeći školu i ovim putem zahvaljujemo ravnatelju Josipu Drmiću na pozivu!

? Dan otvorenih vrata u Goranovoj školi ?
Scroll to top