❄️❄️ “Ljuti se vrapčić na zimu, na zimu…” ❄️❄️ 

Stigla je Baka Zima! Pahuljica nema, ali je hladnoća potjerala neke vrste ptičica na jug. Ostali su vrapčići, vrane, gavrani, sjenice i druge stanarice. Tijekom šetnja po ulicama grada, parkom, čujemo živkanja vrabaca, pjev sjenica i prelet golubova. “Pčelice” iz vrtićke kuće Botić su se zainteresirale! Odlučile su posvetiti pticama malo više pažnje! Surađivali su s drugim odgojiteljima, našim dragim roditeljima i… puno toga naučili. Interes je potrajao, pa smo se duže vremena zadržali na toj temi, odnosno odradili smo mali projekt. Ako slike govore više od riječi, vidjeti ćete puno govornih, likovnih, istraživačkih, glazbenih i tjelesnih aktivnosti. Pa, pogledajte što smo radili i što smo napravili!

“…šteta što nemam perinu, perinu.
Zebu me noge, zebe me nos,
kašljem i kišem jer hodam bos.”

❄️❄️ “Ljuti se vrapčić na zimu, na zimu…” ❄️❄️ 
Scroll to top